Dyscyplina

Miejscowość miejsce ulica

Data

Godzina

Wykaz szkół startujących

Osoba
odpowiedz.
za zawody
- Telefon

Koszykówka dziew.

 

 

Grupa A



SP Kargowa
SP Trzebiechów

Organizator:


Szkoła Podstawowa
Nr 1
ul. 31-Stycznia
Sulechów

...12.2016

 


SP-1 Sulechów
ZS Sulechów


OSiR Sulechów

Koszykówka chłop.

 

 

Grupa A



SP Kargowa
SP Trzebiechów


Organizator:


Szkoła Podstawowa
Nr 1
ul. 31-Stycznia
Sulechów

21.12.2016

1000

 

ZS Sulechów
SP-1 Sulechów

OSiR Sulechów


Piłka siatkowa „4” dziew.

 

Dotyczy Lubuskiej
Olimpiady Młodzieży
- na szczeblu
powiatowym

 

 


ZS Sulechów
SP-1 Sulechów

 

 

Piłka siatkowa „4” chłop.

Dotyczy Lubuskiej
Olimpiady Młodzieży
- na szczeblu
powiatowym

 

 


ZS Sulechów
SP-1 Sulechów

 


Piłka ręczna
dziew.

 

 

Grupa A



SP Kargowa
SP Trzebiechów

Organizator:


Szkoła Podstawowa
Nr 1
ul. 31-Stycznia
Sulechów

29.11.2016

1000


ZS Sulechów
SP – 1 Sulechów

OSiR Sulechów


Piłka ręczna
chłop.

 

 

Grupa A




SP Bojadła
SP Trzebiechów
SP Kargowa

Organizator:


Szkoła Podstawowa
Nr 1
ul. 31-Stycznia
Sulechów

29.11.2016

900


ZS Sulechów
SP-1 Sulechów

OSiR Sulechów


Piłka nożna
”5” dziew.


 

 

Grupa A




SP Kargowa
SP Trzebiechów
SP Babimost
SP Nowe Kramsko
SP Podmokle Małe

Organizator:

Szkoła Podstawowa
Nr 1
ul. 31-Stycznia
Sulechów

6.10.2016

1000


ZS Sulechów
SP Cigacice
SP – 1 Sulechów

OSiR Sulechów




Piłka nożna
”5” chłop.






 

 

Grupa A







SP Kargowa
SP Trzebiechów
SP Podmokle Małe
SP Babimost
SP Nowe Kramsko
SP Klenica

Organizator:








OSiR Sulechów

OSiR Sulechowianka
ul. Licealna 10b
66 – 100 Sulechów

04.10.2016

1000


SP Brody
SP – 1 Sulechów
SP Cigacice
ZS Sulechów
SP Buków
SP Kije
SP Kalsk

Unihokej
dziew.

Hala Olimpia
ul. Lotnicza
Babimost

04.11.2016

930


ZE Nowe Kramsko
SP Babimost
ZS Sulechów
SP-1 Sulechów

OSiR Sulechów


Unihokej
chłop.

Hala Olimpia
ul. Lotnicza
Babimost

28.10.2016

930


ZE Nowe Kramsko
SP Babimost
SP Cigacice
SP-1 Sulechów

OSiR Sulechów

Badminton
dziew.

 Hala Olimpia

ul. Lotnicza
Babimost

08.11.2016

900 


SP Babimost
ZS Sulechów
SP Kije
SP-1 Sulechów
ZE Podmokle Małe
SP Kalsk

OSiR Sulechów

Badminton
chłop.

 Hala Olimpia

ul. Lotnicza
Babimost

08.11.2016

900 


ZE Podmokle Małe
SP Babimost
SP-1 Sulechów
SP Kije

OSiR Sulechów




Tenis stołowy
dziew.



Hala Sportowa
przy Zespole Szkół
ul. Piaskowa 52
w Sulechowie




02.11.2016




900



SP Kargowa
  ZS Sulechów
SP – 1 Sulechów

OSiR Sulechów


Tenis stołowy
chłop.

Hala Sportowa
przy Zespole Szkół
ul. Piaskowa 52
w Sulechowie

02.11.2016

900


SP Kargowa
ZS Sulechów
SP Brody
SP-1 Sulechów
ZE Podmokle Małe
SP Cigacice

OSiR Sulechów



Szachy


Dotyczy LOM
- na szczeblu
powiatowym

 

 




 


Indywidualne
biegi
przełajowe


Dotyczy LOM
- na szczeblu
powiatowym

 

 




 


Sztafetowe
biegi
przełajowe

 

Dotyczy LOM
- na szczeblu
powiatowym

 

 




 


4-bój
dziewczęta i chłopcy


Dotyczy LOM
- na szczeblu
powiatowym

 

 




 


LA dzieci
starsze


Dotyczy LOM
- na szczeblu
powiatowym

 

 



 

Odwiedza nas

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Partnerzy

Kluby sportowe

Licznik odwiedzin

0001822090
Wszystkie
1822090

Twoje IP: 3.209.10.183
Kreacja ah-68 | Prawa autorskie © 2009 Firma